Tommy Cash / Томми Кэш Львов 22 марта

  • Концерти

Tommy Cash / Томми Кэш

  • Львов |
  • !FEST REPUBLIC / Фест Репаблик |
  • 22.03.2019 20:00

Tommy Cash / Томми Кэш Львов 22 марта купить билеты

Tommy Cash представить новий альбом у трьох містах України!

Його дуже люблять у нашій країні. Йому завжди мало нас, а нам — його. Найпопулярніший репер країн Балтії, який змушує ціпеніти слухача від своїх пісень. Незворушний і ексцентричний. «Темний лорд власних постмодерністських міфів» за версією британського журналу Q Magazine.

Tommy Cash знову в Україні. Цього разу в трьох містах — Львові, Києві та Харкові. І не просто так, а з новим альбомом YES, який вийшов 30 листопада.

Ви хочете знати, де можна «підняти» трохи Cash? Відповідаємо. Львів — 23 березня, клуб !FestRepublic, Київ — 24 березня, клуб Atlas, Харків — 25 березня, арт-завод «Механіка».

Цей рік точно вдало складається для Tommy Cash. Спочатку два надуспішні сингли — Pussy Money Weed і Little Molly, які на двох на YouTube зібрали більше 10 мільйонів переглядів. Потім дружба з британською зіркою Charlie XCX, яка віддала йому гостьовий куплет на одному з треків нового альбому Pop2. Французький журнал про моду Antidote помістив репера на обкладинку нового випуску. Авторитетний журнал Dazed вніс Tommy на 8 місце списку 100 найголовніших артистів 2018 року.

«Сash використовує свою творчість у правильному руслі. Позбавляє людей від дурних упереджень. Показує, наскільки важливо людству бути сексуально вільними і любити себе», — пише Dazed.

YES підводить підсумки року для артиста і є своєрідною вишенькою на торті Tommy. До речі, новий реліз також можна представити у вигляді торта — багатошаровий, c впливом культури рейву і транс-музики, а також із купою запрошених гостей. Cash більше не стьобний хлопчик, який знімає кліпи заради втіхи. Це серйозний артист, який робить актуальний для індустрії продукт, але з власним баченням — дивним, шокуючим, але яке викликає непідробний інтерес. Усе як має бути в сучасному мистецтві.

І з майбутніми планами у Tommy Cash все під контролем — концерт на 10 тисяч осіб у рідному Талліні 29 грудня, а потім Україна, якій завжди мало духовного «кешу».

ПОДІЛИТИСЯ ІЗ ДРУЗЯМИ

  • Рекомендуємо

Роман Скорпіон

Тернопіль, Ночной клуб «Pulse» 17/10/2018

Роман Скорпіон

Тернопіль, Ночной клуб «Pulse» 17/10/2018

Роман Скорпіон

Тернопіль, Ночной клуб «Pulse» 17/10/2018

Роман Скорпіон

Тернопіль, Ночной клуб «Pulse» 17/10/2018