ПРЕМ’ЄРА «Коли цвіте папороть» Львів 22 червня

  • Театр

ПРЕМ’ЄРА «Коли цвіте папороть»

  • Львів |
  • Львівський національний академічний театр опери та балету |
  • 22.06.2019 18:00
  • 80 - 1400 грн

ПРЕМ’ЄРА «Коли цвіте папороть» Львів 22 червня купити квитки

Папороть розцвіте у грудні

Найважливішою подією в театрі завжди є прем’єра. Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької готує її як подарунок глядачам до Нового року. Опера-балет «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича стане подією для всієї України, для всіх поціновувачів нового в оперній музиці у світі.

Фольк-опера-балет «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича — явище в музиці унікальне і за жанром, і за сценічною історією. Твір був написаний у 1977 році, але ніколи не мав повного сценічного втілення.

Наш театр узяв на себе сміливість яскраво й феєрично зреалізувати неймовірно красиве мистецьке полотно, зіткане з фольклорних мотивів, поданих сучасною музичною мовою. У цій новаторській виставі нема традиційного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. У першій дії заглянемо в барвисті часи язичництва, коли формувалася прадавня культура українського народу в єднанні людини й природи;, у другій — відчуємо у наші бурхливі дні з відлунням війни, з героїкою, навіяною спогадами про волелюбне козацтво, з тривогою про загрозу можливої майбутньої катастрофи.

Відродження опери-балету «Коли цвіте папороть» — цілісне, оригінальне та об’ємне, почуємо гул століть у багатоголосій музиці симфонічного оркестру, хору, солістів; побачимо танці, у яких відображене розуміння народу про творення світу, життя, любові й боротьби, — на фоні фантастичних декорацій, що доповнюють барвами й світлом мистецький вир думки. Усе поєднує феєрична режисура, що передбачає, крім ліричних і героїчних тем, купальські народні обряди, що містили легку еротику. Тому зазначаємо, що спектакль ітиме з позначкою «Категорія глядача 16+».

Залишається додати імена постановників спектаклю, який відновлює справедливість, переносить у прадавні часи, збурює уяву і дає неперевершену естетичну насолоду.

Диригент — Володимир Сіренко, народний артист України (м. Київ)
Режисер — Василь Вовкун, народний артист України
Художник — Тадей Риндзак, народний художник України
Костюми — Ганна Іпатьєва (м. Київ)
Хормейстер — Василь Коваль, лауреат всеукраїнського конкурсу
Балетмейстер — Артем Шошин, лауреат міжнародного конкурсу
Художник світла, режисер відеопроекції — Дмитро Ципердюк (м. Київ)

ПОДІЛИТИСЯ ІЗ ДРУЗЯМИ

  • Рекомендуємо

Роман Скорпіон

Тернопіль, Ночной клуб «Pulse» 17/10/2018

Роман Скорпіон

Тернопіль, Ночной клуб «Pulse» 17/10/2018

Роман Скорпіон

Тернопіль, Ночной клуб «Pulse» 17/10/2018

Роман Скорпіон

Тернопіль, Ночной клуб «Pulse» 17/10/2018