Організаторам

 Cshow.biz.ua запрошує до співпраці організаторів заходів і компанії, які бажають розширити спектр своїх послуг. Взаємовигідні умови роботи і точність розрахунків гарантовані!

Для організаторів Cshow.biz.ua надає наступні послуги:

Продаж квитків через сайт Cshow.biz.ua і точки продажу по всій Україні
Організація контрольно-пропускної системи
Організація рекламних кампаній і промо-акцій
Виконання функції “квитковий стіл”
Cshow – це найбільша база заходів і анонсів подій. На сайті Cshow.biz.ua максимально зручно реалізована система інтернет-комерції, а також є можливість продажу додаткових товарів.

Ви зможете істотно збільшити продаж квитків і зменшити витрати на просування заходів, представлених на сайті Cshow.biz.ua. Всі заходи на сайті супроводжуються докладним описом, фото- і відеоматеріалами, планами залів та їх адресами. Відвідувач сайту може вибирати заходи за жанрами та локацією їх проведення. Покупець має можливість купувати на сайті, в call-центрі та у наших партнерів як звичайний, так і електронний квиток.

Точки продажу об’єднані в єдину мережу.

Сall-центр
Клієнти Cshow.biz.ua можуть замовити квитки та їх доставку, зателефонувавши в call-центр. Контактний номер call-центру та графік роботи можна подивитися тут.

Цифрові технології
Cshow.biz.ua  розвиває електронні продажі, підключаючи інформаційні сайти, інтернет-магазини, сайти концертних майданчиків і театрів до продажу квитків.

Ми розвиваємо просування заходів та продаж квитків на них в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Youtube.

Організація контрольно-пропускної системи
Cshow.biz.ua  регулярно надає організаторам заходів послуги з організації контрольно-пропускної системи, до яких відносяться: забезпечення обладнанням, персоналом, обробка баз даних інших квиткових операторів і організація процесу контролю квитків на вході.

Організація рекламних кампаній і промо-акцій.
Організація будь-якого заходу вимагає проведення активної PR- та рекламної кампанії. Cshow.biz.ua  пропонує організаторам просування як за допомогою власних ресурсів, так і організацію повномаштабної рекламної кампанії.

Виконання функції “квитковий стіл”
Cshow.biz.ua  бере на себе функцію квиткового столу – розподільного центру квитків між квитковими операторами. Використовуючи напрацьовані канали продажів, відвідуваний вебсайт і партнерську мережу, ми якісно і швидко забезпечимо продаж квитків на Ваші заходи! 

Написати нам

 

×
Виберіть місто !

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×

   ОБЕРІТЬ МІСТО

Львів                    Київ                   Харків                 Тернопіль                   Коломия

Львів                    Київ                   Харків                 Тернопіль                   Коломия

                                                                                                                                      

×
Замовлення доставки !

Доставка квитків 50 грн в межах Львова !

×
Assign a menu in the Left Menu options.